Lütfen Bekleyiniz..

Silent Hill

Silent Hill

2018 yılında hayata geçirilmeye başlanacak olan projemiz 'SİLENT HİLL' sizlere yepyeni karma yaşam alanları sunuyor. Proje çok katlı bir konut ve alışveriş merkezinin yanı sıra açık ve kapalı eğlence tesisleri içermektedir.

Marmara denizine kıyısı olan Maltepe-Küçükyalı da E-5’in deniz tarafında konumlanacak olan projemiz seçkin sahiplerine büyük avantajlar sağlıyor. Küçükyalı Metrosu,Kartal Adliye sarayı,Maltepe Devlet ve Özel hastanelerinin, Maltepe Şehir Üniversitesinin, İstinat Mahkemesinin, Üretim, Sanayi ve Ticaret merkezlerinin bu bölgeye yakın oluşu, Maltepe sahilinde yapılan 1 milyon 200 bin metrekare toplam büyüklüğe sahip Maltepe dolgu alanı düzenleme projesi (Maltepe Rekreasyon ve park alanı) yatırım değerini daha da arttırdığı gibi, Eğlence ve spor aktiviteleriyle her yaştan insana hizmet verebilecek projenin varlığı,Hayatı daha sağlıklı ve eğlenceli hale getiriyor. Küçükyalı Metrosu,E-5 Karayolu,Küçükyalı Sahil,Sabiha Gökçen Hava Limanı, Maltepe İDO Deniz Otobüsü, Marina, Hızlı Tren gibi, hava-kara-deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor. Kadıköy ve Bağdat caddesine komşu olmakla birlikte, her yere ulaşabileceğiniz kadar yakın ve şehrin içinde bir lokasyon.

Sosyal tesis; beş yıldızlı otel kalitesinde Loby-Cafe tarzı misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir bölüm mevcuttur. Fitness Center, Güvenlik odası, süs havuzları, üstü açılır açık-kapalı yaz-kış kullanımına açık yüzme havuzu, kafeterya, sauna, Türk hamamı, çok amaçlı açık spor kompleksleri, botanik-zengin bahçe peyzajı, çocuk parkı ve çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yeşil alan oluşturulan botanik peyzaj uygulaması ve dükkan ve mağazalar.

Proje Hakkında Bilgi

145 daire ,25 dükkan ve 170 bağımsız bölümün yer aldığı, toplam 45.000 m2 inşaat alanına sahip 'SİLENT HİLL' arzu ettiğiniz ne varsa sizlerle buluşturmayı bekliyor. Sizin ve çocuklarınızın güvende ve huzur içinde olacağı bu yeni hayata sizler de adım atmak istemez misiniz? 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1 daire tipleriyle huzurlarınıza çıkacak olan 'SİLENT HİLL' gönlünüze göre yaşama imkanını sizlere sunuyor.

X