Çolakoğlu İnşaat , yaptığı projelerde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile inşaat alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve müteahhitlik sektöründe en yüksek değeri sunan bir grup şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

icon-building

65

PROJELER
icon-machine

18

MAKİNELER
icon-awards

14

ÖDÜLLER
icon-worker

120

PERSONEL SAYISI

Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Çolakoğlu inşaat bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucuları Ömer Çolak ve Mustafa Çolak liderliğinde faaliyet gösteren Çolakoğlu İnşaat , günümüzde, lüks konut projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir.

choose03

Ekip Çalışması

Toplam katılım yönetiminde ekip çalışması son derece önem taşımaktadır. Ekip çalışmasının organizasyonel performansın artırılmasında son derece önemli yararları bulunmaktadır. Herşeyden önce, ekip çalışması ile ortak akıl yordamıyla organizasyon problemlerinin daha doğru bir şekilde teşhis edilmesi ve problemlere doğru çözümler bulunması mümkün olur.

choose05

Güvenliğin Önemi

Son yıllarda yaşanan iş kazaları ve beraberinde getirdiği sakat kalma ya da ölüm sonuçlarından dolayı, oldukça önemli hale gelen iş sağlığı ve güvenliği konusu, toplumda da bir farkındalık yaratabilmiş durumdadır. “İSG” olarak kısaltılan bu kavram, çalışanları korumaya yönelik olarak yapılan uygulamalar ve incelemelerin, kanun ve yönetmeliklerle desteklenmesi durumudur