Lütfen Bekleyiniz..

Breeze Tower

Breeze Tower

2013 yılında hayata geçirilmeye başlanan Breeze Tower sizlere yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Bir tarafta gür ormanların yeşilliğinde kaybolurken diğer bir yanda denizin maviliğine uzanan eşsiz panaromik manzarasıyla Breeze Tower sahiplerini bekliyor

Bölgedeki diğer projelerden farklı olarak şehrin göbeğinde, AVM ve Sosyal Aktivite merkezlerine yakın, ulaşım kolaylığı sağlayan bir konuma sahip. Şehrin gürültüsünden kaçmak istediğiniz anlarda ise sizler için doğa ile iç içe, sakin ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralıyor. Sizler için yarattığımız ortak sosyal alanlarda günün yorgunluğunu atabilir, aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Breeze Tower;çocuk oyun alanı, açık ve kapalı havuzları, fitness salonu, buhar odası,baylara ve bayanlara özel ayrı olarak kullanabilecekleri saunalarıyla düşlediğiniz yaşamı ayaklarınıza seriyor.

Ulaşım yönüyle de essiz bir lokasyona sahip olan BreezeTower, Dragos'da sizleri bekliyor. Metro ve E-5’e 10, hızlı trene 3, Maltepe ve Kartal İDO İskelelerine 10, Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakika uzaklıkta bulunan Breeze Tower sakinleri bir tarafta gür ormanların yeşilliğinde kaybolurken diğer bir yanda denizin maviliğine uzanan eşsiz panaromik adalar manzarasıyla yaşamın keyfini çıkarıyor.

Proje Hakkında Bilgi

16 konut, 1 dükkan ve 2 bodrum kat olmak üzere 19 kattan oluşan Breeze Tower, Mayıs 2016'da hizmetinize açılıyor. 75 daire 6 adet dükkan ve 81 bağımsız bölümün yer aldığı, toplam 33000 m2 inşaat alanına sahip rezidans, arzu ettiğiniz ne varsa sizlerle buluşturmayı bekliyor. Sizin ve çocuklarınızın güvende ve huzur içinde olacağı bu yeni hayata sizler de adım atmak istemez misiniz? 1+1,2+1,3+1,4+1normal daire 4+2, 5+2 ve 6+2'lik dubleks daire tipleriyle Breeze Tower, gönlünüze göre yaşama imkanını sizlere sunuyor.

X