Değerlerimiz

İnşaat ile birlikte kurumsal ilkelerimize dikkat ettiğimiz doğrudur. Bu hususta çalışanlarımız ve ekibimizle birlikte dürüstlük, güvenirlik, mükemmelliyet, ve çalışanarın mutluluğu bizim için önemlidir.

safety

Çalışma Planlaması

Projeye başlangıç verilmeden önce bütün ayrıntıların ve olasılıkların gözönünde bulundurulduğu kısımdır. Çünkü gözönünde bulundurulmayan ve çıkan herhangi bir aksilik büyük sonuçlara yer açabilir büyük sorunlar teşkil edebilir. Bu yüzden başlamadan önce bu çalışma ortamında ki planı yapmak büyük önem teşkil etmektedir.

Görevimiz

Benimsediğimiz ve bir sorumluluk olarak hissettiğimiz konu ise insanların huzur ve mutlu yaşaması gibi temel istediği unsurlardır. Bu yüzden bu unsurları kendi inşaatımız dışında görev olarak görmekteyiz.

İnşaat Sonrası

İnşaat bitimin de yapılan değerlendirmelerle birlikte insanların sunulan hizmetler hakkında bilgileri, eleştirilerini dinlediğimiz gibi bu eleştiri ve konuları göz önünde bulundurarak gereken yapılmaktadır.

process01

Deneyimli Mühendisler

Ekip çalışmasına verdiğimiz önemi bahsettik. Ekibin başında ve inşaatın en önemli olan kısmı mimarlık ve mühendislik kısmında da en deneyimli mimar ve mühendislerle karşınızda olmaktan gurur duyarız.

quality

Kalite

Kalite olmadan huzur, güven ve birlikte başarının da olmadığının bilincinde olmakta ve kalitemizden ödün vermemekteyiz.

worker

İnsan Gücü

İnşaatlarımız da insan gücüne verdiğimiz önemin yüksek olmasına rağmen çalışanlarımızın dinlenme ve beslenmesine de dikkat etmekteyiz. Bu hususta tam verim ve çalışanların mutluluğu ile insan gücünü en zirveye çıkartıp mükemmeliyetimizi konuşturtmaktayız.

icon-vision

Vizyonumuz

İstanbul merkezli kurulan ÇOLAKOĞLU İNŞAAT A.Ş. , kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamalar ile alanında lider firmalardan biri olmayı sürdürmeyi ve güvenirliği esas alan prensipleriyle; sektörde örnek olarak gösterilmeye devam etmeyi hedeflemektedir.

process06

Zamanında Teslim

Müşteriye memnunuiyetine verdiğimiz önemi size en iyi şekilde yansıtabilmek için gereken zamanda bilgilendirme yaparak ve dairelerimizi zamanında teslim ederek müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyeye çıkarmanın peşindeyiz.